Administrativní pracovník / pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci, Česká Skalice

Administrativa / Administrativní pracovník / pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost JARO Česká Skalice, s.r.o.

Místo pracoviště Havlíčkova 610, Česká Skalice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 160 - 190 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník / pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Havlíčkova 610, Česká Skalice)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Po určitou dobu možnost zkráceného úvazku. Hodinová mzda.

Náplň práce: administrativní činnosti spojené s vedením skladové evidence v účetním programu, objednávky náhradních dílů, personalistika, zajišťování podkladů pro VŘ, činnosti spojené se zavedením ISO a certifikace opravárenství, zpracování podkladů pro mzdy a další činnosti spojené s chodem společnosti, zastupitelnost při řízení a organizaci drážní dopravy

Požadavky: maturitní vzdělání technického nebo ekonomického směru, ŘP sk. B, znalost práce na PC - excel, word, pohoda, ochota učit se novým věcem, a rozšiřovat své kvalifikace, schopnost poradit si, zodpovědnost; výhodou budou zkušenosti z oboru železnice nebo opravárenství, dílenského provozu, agrochemie, zkušenosti se skladovou evidencí a základy účetnictví.

Zaměstnanecké výhody: měsíční osobní ohodnocení, pět týdnů dovolené, služební telefon, rozmanitá práce, příspěvek na životní pojištění, pravidelně rostoucí mzdy, možnost rozšiřování kvalifikace v oboru účetní, stabilizace a profesionalizace v oboru.

Vybraní uchazeči budou přizváni na osobní pohovor.

Kontakt: Mgr. Jaroslav Ošťádal, tel.: 774 177 094, e-mail:

Informace o společnosti JARO Česká Skalice, s.r.o.

JARO Česká Skalice, s.r.o.
Havlíčkova 610
Česká Skalice
55203
IČO: 25934473
aktualizováno před téměř 2 roky