Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci, Volyně

Administrativa / Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost PROFIT SOLAR s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Na vyhlídce 630, Volyně
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 16 000 - 22 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Na vyhlídce 630, Volyně)

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- praxi na obdobné pozici výhodou
- velmi dobrou práci na PC (office, internet, mail)
- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
- ochotu učit se
Nabízíme:
pestrou pracovní náplň
práci v přátelském nekuřáckém kolektivu
Kontakt:
Ing. Miloš Šnejdar, tel.: 608 024 675, e-mail:

Informace o společnosti PROFIT SOLAR s.r.o.

PROFIT SOLAR s.r.o.
Na vyhlídce 630
Volyně
38701
IČO: 28108400
aktualizováno před více než rokem