Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci, Úherce

Administrativa / Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.

Místo pracoviště Úherce 1, Úherce
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Úherce 1, Úherce)

Náplň: Vedení administrativní agendy, archivace dokladů, příprava jednání a zasedání, práce s webovými aplikacemi, komunikace s úřady, sledování dotačních projektů
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zájem se vzdělávat- školení, semináře, příjemné vystupování a komunikativnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz
výhody : pracovní telefon a PC, příspěvek na stravu
kontakt:e-mail:

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Naturální výhody

Informace o společnosti BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.

BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
Úherce 1
Úherce
44001
IČO: 25607324
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci