Administrativní pracovník / účetní junior - účetní všeobecní, Nymburk

Finance, Administrativa / Administrativní pracovník / účetní junior - účetní všeobecní

Společnost Changhong Europe Electric s.r.o.

Místo pracoviště Severní 2439, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník / účetní junior - účetní všeobecní (Severní 2439, Nymburk)

Pracovní náplň:
- Stažení a kontrola faktur ze systému online partnerů
- Účtování přijatých faktur
- Příprava platebních příkazů, účtování plateb
- Kontrola reportů vráceného zboží a vystavení dobropisů v SAPu
- Archivace účetních dokumentů
- Spolupráce při zpracování měsíční a roční závěrky

Požadavky:
- Základní povědomí o účetnictví a praxe na obdobné pozici výhodou
- Angličtina na komunikativní úrovní
- Dobrá znalost MS OFFICE, zejména Excel
- Znalost systému SAP výhodou
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a smysl pro týmovou spolupráci

Nabízíme:
- Zázemí mezinárodní společnosti
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Balíček zaměstnaneckých benefitů
- Firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu
- Perspektiva dlouhodobé spolupráce
- Měsíční mzda od 25.000 Kč dle zkušeností

Nástup: Možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení.
Životopis prosím zasílejte i v anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody: stravovani, balíček zaměstnaneckých benefitů
Zájemci se mohou hlásit e-mailem.

Informace o společnosti Changhong Europe Electric s.r.o.

Changhong Europe Electric s.r.o.
Severní 2439
Nymburk
28802
IČO: 27407292
aktualizováno před asi rokem