Administrativní pracovník ve výrobě - úředníci ve skladech, Sušice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Administrativní pracovník ve výrobě - úředníci ve skladech

Společnost 2P SERVIS s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 580, Sušice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 17 900 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník ve výrobě - úředníci ve skladech (Nádražní 580, Sušice)

Vhodné pouze pro OZP
POŽADAVKY: střední odborné vzdělání, pokročilá znalost PC, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: práce s firemním informačním systémem, skladová administrativa, tvorba skladových karet, kalkulace cen výrobků, práce převážně v sedu
NABÍZÍME: po zapracování mzdový růst, příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, firemní akce, právní poradenství, flexibilní pracovní doba, po zapracování a osamostatnění možnost práce z domova, motivační ohodnocení - pravidelné měsíční odměny podle výsledků zaměstnance i společnosti, práce ve stabilní a perspektivní společnosti, příjemný kolektiv
MZDA: 17 900 Kč/plný úvazek
ÚVAZEK: 20 - 25 hodin/týden

Informace o společnosti 2P SERVIS s.r.o.

2P SERVIS s.r.o.
Nádražní 580
Sušice

IČO: 28049390
aktualizováno před 11 měsíci