Administrátor/ka e-shopu - správci webu, České Budějovice

Informační technologie / Administrátor/ka e-shopu - správci webu

Společnost PRODOMOS s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrátor/ka e-shopu - správci webu (České Budějovice)

Hledáme na naši pobočku v Homolích administrativního pracovníka na správu eshopu (CZ a SK).
Náplň práce: cenotvorba, kontrola konkurence, párování produktů na srovnávače a vyhledávače, správa stávajících položek, zadávání nových položek.
Požadujeme: praxi v oboru, znalost Shoptetu a Conviu výhodou, spolehlivost, pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost
Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, zaučení, firemní benefity, stravenkový paušál 116 Kč/den, práci PO - PÁ (víkendy volné).
Nástup možný ihned
Nabízená pozice je s výkonem práce v Homolích, není možná formou home office!
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PRODOMOS s.r.o.

PRODOMOS s.r.o.

České Budějovice

IČO: 28104854
aktualizováno před asi měsícem