Administrátor/ka eshopu - správci webu, Mošnov

Informační technologie / Administrátor/ka eshopu - správci webu

Společnost MANGONETO s.r.o.

Místo pracoviště Mošnov 323, Mošnov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 140 - 180 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrátor/ka eshopu - správci webu (Mošnov 323, Mošnov)

z: 13,7,2022, a: 26.9.2022 vyhrazeno pro OZP, pracovní smlouvu lze prodloužit

Náplň práce:
- práce s PC
- nastavení a tvorba eshopu
- úpravy eshopu, tvorba popisků, fotografování
- testování, výběr produktů, sociální sítě

Požadujeme dobrou znalost práce s PC, zkušenost s nastavováním eshopů, zkušenost s platformou Shoptet apod.

Kreativita, chuť učit se vítána. Možnost absolvovat profesionální školení.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené (po odpracovaném roce), 3 dny sick day, příspěvek na dopravu, pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Markéta Csukásová, 735 899 866,

Informace o společnosti MANGONETO s.r.o.

MANGONETO s.r.o.
Mošnov 323
Mošnov
74251
IČO: 9341510
aktualizováno před více než rokem