Agronom/ka - technici agronomové, Kestřany

Zemědělství a lesnictví / Agronom/ka - technici agronomové

Společnost Zemědělské družstvo Kestřany

Místo pracoviště Kestřany 136, Kestřany
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Agronom/ka - technici agronomové (Kestřany 136, Kestřany)

Náplň práce: veškeroé agronomické práce, řízení polních prací, vedení evidence hnojiv a chemických přípravků, příprava osevních plánů, vedení evidence půdních bloků
Požadavky: ŘP skup. B podmínkou
Pracovní doba: 7.00 - 11.30 hod.; 12.00 - 15.30 hod.
Nabízíme: stravovací paušál, telefon
První kontakt.: Bc. Miloslav Vačkář, tel.: 777 279 033 (7.00 - 11.30 - 12.00 - 15.30) , e-mail:

Informace o společnosti Zemědělské družstvo Kestřany

Zemědělské družstvo Kestřany
Kestřany 136
Kestřany
39821
IČO: 112402
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Agronom/ka - technici agronomové