Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací, Praha

Informační technologie / Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Společnost UJP PRAHA a.s.

Místo pracoviště Nad Kamínkou 1345, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 30 000 - 80 000 Kč
Požadované vzdělání Aplikované vědy a informatika
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací (Nad Kamínkou 1345, Praha)

Data Scientist pro tým lékařských technologií - náplň práce:
práce s daty, příprava a analýza dat
navrhování, validace a testování učících algoritmů, zejména se zaměřením na segmentaci
interpretace výsledků vyvíjených modelů
úzká spolupráce s týmem vývoje SW při implementaci modelů do finálních produktů
podpora týmu vývoje SW při implementaci finálních produktů na klinických pracovištích
prezentace výsledků v rámci společnosti a na konferencích
spolupráce na přípravě odborných publikací

Požadavky

  • Práce s PC - databázové systémy
  • Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti UJP PRAHA a.s.

UJP PRAHA a.s.
Nad Kamínkou 1345
Praha
15600
IČO: 60193247
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Nad Kamínkou 1345 1345
Praha