Analytici - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech, Česká Lípa

Výroba a provoz / Analytici - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost ALS Czech Republic, s.r.o.

Místo pracoviště Bendlova 1687, Česká Lípa
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Analytici - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (Bendlova 1687, Česká Lípa)

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ chemického, přírodovědeckého nebo příbuzného směru, případně v oblasti analýzy životního prostředí
- Zkušenost s prací v analytické laboratoři min. 2 roky výhodou
- Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- Pozitivní přístup a komunikativnost
- Týmový hráč
- Alespoň pasivní znalost AJ
- Znalosti práce na PC
Náplň práce:
- Spolupráce se supervizorem na operativních činnostech sekce: plnění termínů zakázek, objednávky, vyřizování požadavků klientů, metrologie, reklamace
- Měření, vyhodnocování a hodnocení analýz prováděných ve vzorcích vod, sedimentech, zeminách, stavebních materiálech, odpadech a jiných vzorků životního prostředí
- Servis a běžná údržba instrumentů
- Administrativní činnost spojená s měřením a vyhodnocováním vzorků, reporty výsledků
- Spolupráce na vývoji nových metod a jejich zefektivňování napříč sekcemi
- Spolupráce na systému kontroly kvality (certifikace, akreditace)
- Spolupráce s klientským oddělením za účelem poskytování informací klientům
Nabízíme:
- Silné zázemí v mezinárodní akreditované společnosti
- Zajímavou práci na těch nejmodernějších přístrojích
- Možnost kariérního růstu
- Přátelský kolektiv a týmovost ve všech směrech!
- Mzdoové podmínky odpovídající dané pozici a zkušenostem + osobní ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, osobní ohodnocení, penzijní připojištění, Multisport apod.
- Termín nástupu: dle dohody
- Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou
První kontakt emailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti ALS Czech Republic, s.r.o.

ALS Czech Republic, s.r.o.
Bendlova 1687
Česká Lípa
47001
IČO: 27407551
aktualizováno před 5 měsíci