Analytik/analytička informačních systémů - aplikační podpora (it) - systémoví analytici, Zásmuky

Informační technologie / Analytik/analytička informačních systémů - aplikační podpora (it) - systémoví analytici

Společnost Hügli Food s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 426, Zásmuky
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Analytik/analytička informačních systémů - aplikační podpora (it) - systémoví analytici (Nádražní 426, Zásmuky)

První kontakt:
Šustová Zuzana, tel.: 321 759 617, Po - Pá 9 - 15 hod,
osobně: Po - Pá 8:30 - 12 hod Nádražní 426, Zásmuky.

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ A POVINNOSTI
Udržování a rozvoj firemních aplikačních systémů
Komunikace s uživateli a jejich podpora
Správa aplikací - uživatelů, aktualizací, licencí
Znalost souvisejících firemních procesů
Správa aplikačních interface
Komunikace s dodavateli aplikací při řešení problémů a implementace změn a novinek
Spolupráce na budoucím projektu implementace nového IS SAP - S4/HANA.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NÁS
Zajímavou práci ve stabilní, rozvíjející se potravinářské výrobní společnosti se zahraničním kapitálem
Možnost seberealizace
Odpovídající finanční ohodnocení
Týden dovolené navíc, klouzavá pracovní doba, příspěvek na stravování
Možnost nákupu potravinářských výrobků za zvýhodněnou cenu
Jazykové a odborné kurzy
Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
Nástup MOŽNÝ IHNED

VÁŠ PROFIL
Znalost SQL - alespoň na úrovni dotazování, práce s daty
Zkušenosti s podporou aplikací a procesy ve výrobních/distribučních firmách výhodou
Zkušenosti s programováním výhodou
Analytické schopnosti, komunikatinost
Zodpovědnost, pečlivost, týmový duch, ochota učit se novým věcem
Angličtina slovem i písmem (znalost NJ výhodou) - komunikace se zahraničním IT týmem.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY
Silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
Stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti
Další profesní a osobní rozvoj, odborná školení
Práce na HPP - částečně možnost práce na home office
25 dnů dovolené za kalendářní rok
Klouzavá pracovní doba
Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
Obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
Občerstvení na pracovišti (voda, káva)
Firemní akce, očkování proti chřipce.

Informace o společnosti Hügli Food s.r.o.

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426
Zásmuky
28144
IČO: 16193440
aktualizováno před více než 2 roky