Aplikační technik pro oblast automatizace testování - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Jablonec nad Nisou

Informační technologie / Aplikační technik pro oblast automatizace testování - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Společnost ATEsystem s.r.o.

Místo pracoviště Palackého 3145, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Aplikační technik pro oblast automatizace testování - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (Palackého 3145, Jablonec nad Nisou)

Pracovní příležitost v Jablonci nad Nisou. Perspektivní zaměstnání v oblasti automatizace, vizuální inspekce a strojového vidění.

Náplň práce:
Řešení systémů strojového vidění
Vytváření aplikací v LabVIEW
Tvorba algoritmů zpracování obrazu
Tvorba podpůrných SW řešení
Řešení technických úkolů u zákazníků
Řešení projektů převážně v rámci ČR a SR

Nabízíme:
Získání zkušeností a technických dovedností v oboru strojového vidění
Možnost pracovat u zákazníků v zajímavých výrobních prostorách a v mnoha různých průmyslových i neprůmyslových odvětvích
Progresívní spravedlivé ohodnocení a kariérní růst
Zajímavé a perspektivní zaměstnání v Jablonci nad Nisou
Systém benefitů dle odpracovaných let vč. 5 týdnů dovolené
Přátelský kolektiv malé firmy

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti ATEsystem s.r.o.

ATEsystem s.r.o.
Palackého 3145
Jablonec nad Nisou

IČO: 1392042
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Aplikační technik pro oblast automatizace testování - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Palackého 3145 3145