Aplikační technik - technička pro umělý trávník - ostatní stavební technici, Dvůr Králové nad Labem

Stavebnictví / Aplikační technik - technička pro umělý trávník - ostatní stavební technici

Společnost JUTA a.s.

Místo pracoviště Na Borkách 89, Dvůr Králové nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Aplikační technik - technička pro umělý trávník - ostatní stavební technici (Na Borkách 89, Dvůr Králové nad Labem)

Náplň práce:
- příprava projektů sportovních hřišť
- inspekce podloží, poradenství při výstavbě hřišť
- odborná měření pro certifikace hřišť
Požadujeme:
- vzdělání technického zaměření (výhodou pozemní stavitelství)
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní pojištění, na dovolenou
- závodní stravování
- pobyty na firemních chatách
- bezúročné půjčky
- 25 dní dovolené
Nástup možný ihned.
Tel. kontakt: 7:00 - 15:00 hod.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JUTA a.s.

JUTA a.s.
Na Borkách 89
Dvůr Králové nad Labem
54401
IČO: 45534187
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Aplikační technik - technička pro umělý trávník - ostatní stavební technici

JUTA a.s.
Na Borkách 89 89