Application engineer - inženýři elektronici, Plzeň

Výroba a provoz / Application engineer - inženýři elektronici

Společnost Siemens, s.r.o.

Místo pracoviště Anglické nábřeží 2434, Plzeň
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Application engineer - inženýři elektronici (Anglické nábřeží 2434, Plzeň)

Životopisy prosíme předem na e-mail:

Požadavky:
- vzdělání technického směru, ideálně elektrotechnika, IT nebo podobné
- zkušenost s implementací a uváděním do provozu komponentů průmyslové automatizace
- programování PLC, ideálně SIMATIC S7, Tia Portal
- angličtina pro každodenní komunikaci
- ochota cestovat
Náplň práce:
- vývoj aplikací pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci
- konzultace, návrh a implementace řešení pro zákazníky
- školení interních i externích zákazníků
- identifikace trendů na trhu
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky.

Informace o společnosti Siemens, s.r.o.

Siemens, s.r.o.
Anglické nábřeží 2434
Plzeň
30100
IČO: 268577
aktualizováno před 7 měsíci