Application engineer - obchodní zástupci, Praha

Obchod a cestovní ruch, Finance / Application engineer - obchodní zástupci

Společnost Siemens, s.r.o.

Místo pracoviště Siemensova 2715, Praha
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 60 530 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Application engineer - obchodní zástupci (Siemensova 2715, Praha)

Upřesňující informace:
Požadavky:
vzdělání technického směru, ideálně elektrotechnika, IT nebo podobné
zkušenost s implementací a uváděním do provozu komponentů průmyslové automatizace
programování PLC, ideálně SIMATIC S7, Tia Portal
angličtina pro každodenní komunikaci
ochota cestovat
Náplň práce:
" vývoj aplikací pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci
konzultace, návrh a implementace řešení pro zákazníky
školení interních i externích zákazníků
identifikace trendů na trhu

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Informace o společnosti Siemens, s.r.o.

Siemens, s.r.o.
Siemensova 2715
Praha
15500
IČO: 268577
aktualizováno před asi rokem