Asistent - asistentka prodeje pro polsko a slovensko - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Vrchlabí

Obchod a cestovní ruch / Asistent - asistentka prodeje pro polsko a slovensko - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost ARIES, a.s.

Místo pracoviště Žižkova 507, Vrchlabí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent - asistentka prodeje pro polsko a slovensko - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Žižkova 507, Vrchlabí)

ASISTENT - ASISTENTKA PRODEJE PRO POLSKO A SLOVENSKO
Jsme tradiční výrobce zdravotnických prostředků a sportovní komprese z Krkonoš. Naše výrobky se přímo nebo prostřednictvím dceřiných společností prodávají také zahraničních trzích. Pro naše vrchlabské expediční středisko hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici
Co bude Vaším úkolem?
Budete pečovat o zakázky našich polských a slovenských zákazníků od počáteční objednávky až po finální expedici včetně příslušných dokladů.
Co je k této práci třeba?
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- schopnost komunikace v polském jazyce slovem i písmem
- znalost kancelářských PC programů (MS Office)
Co bude výhodou?
- zkušenosti na obdobné pozici
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- výborné komunikační dovednosti
- zkušenost s podnikovým IS (ideálně K2)
Co uvítáme?
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Co získáte?
- zaměstnání v tradiční české firmě
- práci v menším přátelském kolektivu
- dobré platové ohodnocení
- podporu ve vzdělávání
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecký zdravotně benefitní program)
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, firemní telefonní tarif, zdravotní benefitní program
Své stručné životopisy s krátkým dopisem, proč právě vy jste ten pravý kandidát, zasílejte na uvedený email.

Informace o společnosti ARIES, a.s.

ARIES, a.s.
Žižkova 507
Vrchlabí
54301
IČO: 28824563
aktualizováno před téměř 2 roky