Asistent / asistentka prodeje - prodavači v prodejnách, Hradec Králové

Obchod a cestovní ruch / Asistent / asistentka prodeje - prodavači v prodejnách

Společnost TURBO PIZZA, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Chelčického 1054, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent / asistentka prodeje - prodavači v prodejnách (Chelčického 1054, Hradec Králové)

- Požadujeme: chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a spolehlivost, ŘP sk. B výhodou
- Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
- Nabízíme: možnost kariérního postupu a seberealizace pi otevření nových pobočk, možnost bonusů

Informace o společnosti TURBO PIZZA, s.r.o.

TURBO PIZZA, s.r.o.
Chelčického 1054
Hradec Králové
50002
IČO: 3643395
aktualizováno před více než 2 roky