Asistent/asistentka produkce - režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté, Broumov

Kultura a sport / Asistent/asistentka produkce - režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté

Společnost Vzdělávací a kulturní centrum Broumov o.p.s.

Místo pracoviště Klášterní 1, Broumov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/asistentka produkce - režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté (Klášterní 1, Broumov)

ASISTENT/ASISTENTKA PRODUKCE - pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Náplň práce: podílení se na realizaci akcí Vzdělávacího a kulturního centra v Broumově, pořádání akcí v oblastech hudby, divadla, výtvarného umění, vzdělávání či společenských a komunitních akcí, příprava a zajištění průběhu, dohled na akcích, úklid, zajištění administrativní činnosti produkčního oddělení, spravovat FB profily a pomáhat s propagací jednotlivých akcí, spolupracovat se všemi členy týmu Vzdělávacího a kulturního centra Broumov.

Požadavky: anglický jazyk slovem i písmem výhodou, uživatelskou znalost práce s MS Office, komunikační dovednosti, ochotu učit se novým věcem a hledat řešení, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, zkušenosti s technickým zajištěním akcí výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: práci na plný, možný i zkrácený úvazek, pružnou pracovní dobu, plat dle dohody, zkušeností a předpokladů, atraktivní prostředí národní kulturní památky, zajímavou práci v přátelském pracovním prostředí, prostor pro uplatnění nápadů a zkušeností, placené kurzy a školení, možnost zúčastnit se zdarma vybraných kulturních akcí, vernisáží, výstav a pod.

Kontaktní osoba: Adéla Vitvarová, tel.: 727 912 127, e-mail.: (pro zaslání životopisu).

Informace o společnosti Vzdělávací a kulturní centrum Broumov o.p.s.

Vzdělávací a kulturní centrum Broumov o.p.s.
Klášterní 1
Broumov
55001
IČO: 2314754
aktualizováno před více než 2 roky