Asistent / asistentka ředitele - všeobecní administrativní pracovníci, Hradec Králové

Administrativa / Asistent / asistentka ředitele - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost POLYMED medical CZ, a.s.

Místo pracoviště Petra Jilemnického 14, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent / asistentka ředitele - všeobecní administrativní pracovníci (Petra Jilemnického 14, Hradec Králové)

ASISTENT / ASISTENTKA ŘEDITELE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti s pozicí asistentky, výbornou znalost AJ, práce na PC; zodpovědný přístup k řešení úkolů, důslednost, pečlivost, samostatnost
- Náplň práce: komunikace se zahraničními dodavateli (slovem i písmem), organizační práce, administrativní práce, time management, příprava podkladů pro reporting, příprava podkladů pro porady, účast na jednáních jako administrativní podpora ředitele společnosti
- Nabízíme: práci pro stabilní společnost, stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, firemní akce
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail:

Informace o společnosti POLYMED medical CZ, a.s.

POLYMED medical CZ, a.s.
Petra Jilemnického 14
Hradec Králové
50301
IČO: 27529053
aktualizováno před více než 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Hradec Králové v oboru Administrativa