Vykonavatel/vykonavatelka soudního exekutora pro severočeský kraj - soudní vykonavatelé, Litoměřice

Právo / Vykonavatel/vykonavatelka soudního exekutora pro severočeský kraj - soudní vykonavatelé

Společnost Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor

Místo pracoviště Masarykova 679, Litoměřice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vykonavatel/vykonavatelka soudního exekutora pro severočeský kraj - soudní vykonavatelé (Masarykova 679, Litoměřice)

náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, soupisů movitých věcí, vymáhání pohledávek.

Požadujeme: středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC .

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou jeden rok, poté je možné pokračování v pracovním poměru, mzdové rozpětí 35000 - 50000 Kč /základní fixní plat + pohyblivá složka platu/, motivační finanční ohodnocení - čtvrtletní odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, služební automobil, notebook.

Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: životopis zašlete na adresu:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor

Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor
Masarykova 679
Litoměřice
41201
IČO: 66253799
aktualizováno před více než 2 roky