Asistent/ka kanceláře - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Pečky

Administrativa / Asistent/ka kanceláře - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost MAS Podlipansko, o.p.s.

Místo pracoviště Chvalovická 1076, Pečky
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 14 000 - 16 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka kanceláře - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Chvalovická 1076, Pečky)

První kontakt:
Slámová Renáta, tel.: 724 050 407, v pracovních dnech 9 - 16 hod,

Požadavky:
o min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
o min. 2 roky praxe na podobné pozici,
o znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, internet),
o výbornou znalost českého jazyka,
o řidičský průkaz sk. B a možnost využití vlastního vozidla,
o organizační a komunikační schopnosti,
o pečlivost a samostatnost,
o vysoké pracovní nasazení.

Pracovní náplň:
o zajištění chodu kanceláře,
o evidence pošty, docházky, smluv,
o vedení pokladny,
o správa datové schránky,
o příprava podkladů na jednání,
o zpracování textů, prezentací a tabulek,
o účast na jednáních a zpracování zápisů,
o objednávky, poptávky,
o příprava podkladů k fakturaci,
o plnění webových stránek MAS,
o archivace, skartace.

Nabízíme:
o pracovní poměr na zkrácený úvazek 0,6
o platové podmínky 14.000,- až 16.000,- Kč hrubého
o pracovní poměr na dobu určitou od 1. 4. 2021 do 31. 3. 2022 s možností prodloužení,
o místo výkonu práce Pečky, schůzky na území Podlipanska,
o zajímavou a perspektivní práci,
o příjemný kolektiv,
o možný nástup březen/duben 2021.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem mohou uchazeči zasílat do 15. 2. 2021 na e-mail: Odesláním životopisu obsahujícího osobní údaje bere uchazeč na vědomí, že dojde k jejich zpracování v souladu se zásadami uvedenými na www.podlipansko.cz

Výběrové řízení bude dvoukolové: 1. kolo - vyhodnocení životopisu a motivačního dopisu, 2. kolo - ústní pohovor.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Informace o společnosti MAS Podlipansko, o.p.s.

MAS Podlipansko, o.p.s.
Chvalovická 1076
Pečky
28911
IČO: 27408507
aktualizováno před více než 3 roky