Asistent/ka kanceláře - všeobecní administrativní pracovníci, Děčín

Administrativa / Asistent/ka kanceláře - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost GOLD TIMES s.r.o.

Místo pracoviště Na Stráni 545, Děčín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka kanceláře - všeobecní administrativní pracovníci (Na Stráni 545, Děčín)

Místo výkonu práce:
Na Stráni č.p. 545/40, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
Zajištění chodu kanceláře, příjem návštěv, zpracování korespondence a dokumentace, každodenní práce s MS Office (Excel, Word), komunikace s úřady, (administrativní podpora partnerských firem), samostatné řešení přidělených operativních úkolů.

Požadujeme:
ŘP skupiny B (praxe), reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti, pečlivost, časová flexibilita

Nabízíme:
Zázemí stabilní firmy, příjemné pracovní prostředí.

Prosíme o prvotní kontaktování formou zaslání CV na e-mail. Nástup je možný září/říjen 2021. Kontakt: Jaroslav Hrouda, e-mail:

Informace o společnosti GOLD TIMES s.r.o.

GOLD TIMES s.r.o.
Na Stráni 545
Děčín
40502
IČO: 27325296
aktualizováno před více než 2 roky