Asistent/ka manažera kvality - odborní asistenti v administrativě, Sazovice

Administrativa / Asistent/ka manažera kvality - odborní asistenti v administrativě

Společnost MG servis s.r.o.

Místo pracoviště Sazovice 236, Sazovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka manažera kvality - odborní asistenti v administrativě (Sazovice 236, Sazovice)

Náplň práce: Kontrola dodržování norem jednotlivých výrobků ve výrobě, v průběhu celé směny
Evidence kontroly všech činností do připravených formulářů na pracovišti a poté do PC. Asistence při konzultacích IFS (cca 1 měsíčně), Asistence při veterinárních auditech IFS a druhou stranou. Komunikace s pracovníkem veterinárního ústavu při inspekci, Návrh na zlepšení pracovních procesů ve výrobě. Asistence při vývoji a návrhu nových produktů. Asistence při vedení agendy kvality (HACCP, kontrola odběrů vzorků, metrologie atd..), Kontrola činnosti pracovníků výroby, Kontrola docházky podřízených ve výrobě, Mzdová evidence, Kompletace dokumentace

Požadavky: angličtina, němčina výhodou, znalost HACCP výhodou/ ne nutností, práce s excelem,

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, 13 plat,

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti MG servis s.r.o.

MG servis s.r.o.
Sazovice 236
Sazovice
76301
IČO: 26965216
aktualizováno před více než rokem