Asistent/ka marketingového oddělení - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy, Rosice

Obchod a cestovní ruch / Asistent/ka marketingového oddělení - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Společnost SHOPEA.CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Brněnská 1027, Rosice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka marketingového oddělení - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy (Brněnská 1027, Rosice)

První kontakt: e-mailem.

Popis pozice:
Jsme společnost SHOPEA.CZ, s.r.o. Již 10 let pomáháme s prezentací ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz a v oblasti internetových stránek. Klienti oceňují zejména naši skutečnou pomoc a výběr vhodného řešení.

DO KANCELÁŘE V ROSICÍCH HLEDÁME POSILU, NA POZICI ASISTENT/KA MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ.

Vaší náplní práce bude:
- Administrativní pomoc v marketingovém oddělení.
- Kontrola účtů klientů v reklamních systémech.
- Tvorba reportů zasílaných klientům.

Po zapracování budete také:
- Spolupracovat na obsahu webů a reklam.
- Kontrolovat technické parametry webů a doporučovat jejich zlepšení.
- Kontrolovat pozice ve vyhledávačích.
- Analyzovat obsah stránek.
- Analyzovat zdroje návštěvnosti.
- Analyzovat klíčová slova.
- Analyzovat konkurenci.
- Vytvářet zpětné odkazy.

Co od Vás potřebujeme:
- Pečlivost, spolehlivost a ochota učit se nové věci.
- Ovládání PC a orientace na Internetu.
- Výhodou pro Vás je, pokud máte povědomí o tvorbě webových stránek. Nebojte, nemusíte být programátor. Pokud ale víte, co je zkratka HTML a k čemu se používá, je to přesně ono :-)
- Velkou výhodou je, pokud Vám něco říkají termíny jako Google Analytics, SEO, PPC, měření konverzí apod.
- Vše potřebné Vás naučíme a zaškolíme - v ničem Vás nenecháme na holičkách.

Nabízíme:
- Přátelský tým lidí, kde se vzájemně podporujeme.
- Hlavní pracovní poměr.
- Flexibilní pracovní doba.
- Odměnu dle zkušeností a domluvy.

Rádi Vám poskytneme více informací, vysvětlíme, co daná pozice obnáší atd. Neváhejte nás kontaktovat.
Prosíme o první kontakt na e-mail: s životopisem a pár řádky o Vás.

Informace o společnosti SHOPEA.CZ, s.r.o.

SHOPEA.CZ, s.r.o.
Brněnská 1027
Rosice
66501
IČO: 3910211
aktualizováno před 8 měsíci