Asistent/ka marketingu - odborní asistenti v administrativě, Střílky

Administrativa / Asistent/ka marketingu - odborní asistenti v administrativě

Společnost Natures Care CZ s.r.o.

Místo pracoviště Zámecká 73, Střílky
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 21 800 - 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka marketingu - odborní asistenti v administrativě (Zámecká 73, Střílky)

Pracoviště Střílky
- Náplň práce: Asistence v plánování a v tvorbě. Úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek na trh, tvorba tiskových zpráv, produktových článků, mailingů, editace webových stránek po obsahové stránce. Dále správa sociálních sítí. Hledání nových možností a kanálů pro komunikaci naší značky a výrobků.
- Požadujeme: mírnou znalost anglického jazyka, zvládnout a vyhodnotit úspěšnost postu z hlediska sociálních sítí, orientovat se v SEO při psaní textů, základní znalost PPC kampaní, umění psát texty
- Výhodou: vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, dále organizovanost, zodpovědnost, pečlivost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: možnost učit se novým věcem, profesní růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se na mezinárodních trzích, profesionálně vybavené pracoviště, přístup do vzdělávací platformy Seduo, slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu a každodenní zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Natures Care CZ s.r.o.

Natures Care CZ s.r.o.
Zámecká 73
Střílky
76804
IČO: 26288605
aktualizováno před 7 dny

Odpověď na pracovní pozici Asistent/ka marketingu - odborní asistenti v administrativě