Asistent/ka nákupu s aj - všeobecní administrativní pracovníci, Zásmuky

Administrativa / Asistent/ka nákupu s aj - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Hügli Food s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 426, Zásmuky
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka nákupu s aj - všeobecní administrativní pracovníci (Nádražní 426, Zásmuky)

První kontakt:
Šustová Zuzana, tel.: 321 759 617, Po - Pá 9 - 15 hod,
osobně: Nádražní 426, Zásmuky, Po - Pá 8:30 - 12 hod.

Jsme zavedená mezinárodní potravinářská společnost Hügli Food s. r. o, Zásmuky, zaměřená na široký sortiment potravinářských výrobků ve formě suchých (dehydratovaných) směsí - ať už jsou to polévky, omáčky, bujóny, předkrmy, dezerty nebo i hotová jídla.
Hledáme právě VÁS - na pozici ASISTENT/KA NÁKUPU s AJ! Pokud umíte anglicky a máte chuť stát se členem mezinárodního nákupního oddělení, ozvěte se nám.
Nástup možný od PROSINCE 2021!
Staňte se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

Náplň práce:
* komunikace s kolegy z nákupních oddělení v zahraničí i v ČR
* komunikace s dodavateli
* administrace dokumentů
* objednávkové činnosti
* asistence při budování nové koncernové struktury nákupu
* evidence faktur a souvisejících záležitostí
* údržba kmenových a zákaznických dat
* vyřizování reklamací
* spolupráce s odděleními kvality a vývoje.

Očekáváme:
* min. SŠ vzdělání
* NUTNÁ komunikativní znalost AJ, ostatní jazyky výhodou
* znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint atd.)
* orientace na výsledek, smysl pro detail, spolehlivost
* flexibilita, odolnost vůči stresu, týmový hráč
* řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:
* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti
* další profesní a osobní rozvoj, odborná školení
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* klouzavá pracovní doba
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* firemní akce, očkování proti chřipce.

Informace o společnosti Hügli Food s.r.o.

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426
Zásmuky
28144
IČO: 16193440
aktualizováno před více než 2 roky