Asistent/ ka obchodního oddělení - odborní asistenti v administrativě, Olomouc

Administrativa / Asistent/ ka obchodního oddělení - odborní asistenti v administrativě

Společnost Clear World s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 92, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 300 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ ka obchodního oddělení - odborní asistenti v administrativě (Jiráskova 92, Olomouc)

Pracoviště: Jiráskova 24, Olomouc - Hodolany.
Náplň: Telefonická komunikace se zákazníky, příprava a plánování práce pro obchodní zástupce, administrativa s tím spojená.
Požadavky: Spolehlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, stálost
Nabízíme: Dlouhodobé zaměstnání, základní mzda + bonusy. Motivační soutěže.
Svátky a víkendy volné

Pracovní doba je pevná od 8.00 do 16.30.
Kontakt POUZE emailem.

Informace o společnosti Clear World s.r.o.

Clear World s.r.o.
Jiráskova 92
Olomouc
77900
IČO: 28823052
aktualizováno před více než 2 roky