Asistent/ka pedaqoga - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení, Květná

Výchova a vzdělávání / Asistent/ka pedaqoga - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Společnost Středisko výchovné péče Svitavska

Místo pracoviště Květná 159, Květná
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 040 - 31 800 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka pedaqoga - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení (Květná 159, Květná)

NÁPLŇ: Jde o asistenci pedagogovi při malotřídní výuce 8 členné skupiny chlapců v rámci internátního oddělení Střediska výchovné péče Svitavska.
POŽADAVKY: Předpokládáme aktivní zájem o práci s dětmi s problémy v chování a emoční oblasti, orientaci v soudobých trendech teenagerů, psychickou odolnost a dobré komunikační schopnosti. Mzda je závislá od délky praxe, která není požadována, ale je výhodou. Minimálním vzděláním je střední pedagogická škola nebo maturita v jiném oboru a k ní kurz pro asistenty pedagoga.
NABÍZÍME: Po dohodě možnost zkráceného úvazku. První rok je na dobu určitou, po zapracování nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Výhody:8 týdnů dovolené, každoroční prémie
KONTAKT: emailem, telefonicky

Informace o společnosti Středisko výchovné péče Svitavska

Středisko výchovné péče Svitavska
Květná 159
Květná

IČO: 2709058
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Asistent/ka pedaqoga - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Květná 159 159
Květná