Asistent/ka prodeje a servisu zn. škoda - odborní asistenti v administrativě, Tábor

Administrativa / Asistent/ka prodeje a servisu zn. škoda - odborní asistenti v administrativě

Společnost CB Auto a.s.

Místo pracoviště Soběslavská 2985, Tábor
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka prodeje a servisu zn. škoda - odborní asistenti v administrativě (Soběslavská 2985, Tábor)

Do týmu CB Auto v Táboře přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici Asistent prodeje a servisu Škoda. Hledáme kandidáta/tku, jehož/jejíž pracovní náplní bude prodej nových a zánovních vozů značky Škoda a asistovaná činnost pro oddělení servisu.

Náplň práce:
- systematická obchodní činnost, vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí
- prodejní aktivita v salonu / showroomu
- komunikace se zákazníky
- příprava vozů k prodeji
- vzdělávání v oboru a v obchodních dovednostech
- rozvoz zákazníků v Táboře a blízkém okolí.

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- řidičský průkaz min. sk. B
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, důkladnost a zodpovědnost
- pozitivní a aktivní přístup, týmovost a loajalitu
- komunikativnost, zájem o automobilový průmysl,
- zájem o vzdělávání v oboru, získávání obchodních zkušeností a prodejních dovedností.

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v přátelském a profesionálním kolektivu
- stabilní firmu s tradicí přes 30 let
- základní a prémiové mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech, výkonech a kvalitě odváděné práce
- možnost odborného zaškolení a profesního růstu
- příspěvek na stravování, 3 sick days a další firemní benefity.

Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti CB Auto a.s.

CB Auto a.s.
Soběslavská 2985
Tábor
39005
IČO: 26031868
aktualizováno před asi rokem