Asistent/ka prodejního oddělení - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Vysoké Mýto

Obchod a cestovní ruch / Asistent/ka prodejního oddělení - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Recycling - kovové odpady a.s.

Místo pracoviště Hradecká 173, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka prodejního oddělení - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Hradecká 173, Vysoké Mýto)

Náplň práce
- Úzká spolupráce se specialistou prodeje.
- Příprava a aktivní účast v procesu výběrových řízení na prodej materiálů.
- Zadávání obchodních případů, kontrola plnění kontraktů, tvorba podkladů pro fakturaci v programu QI - (znalost IS QI výhodou).
- Proaktivní komunikace s hlavním a přijímacím technikem, vedoucími provozoven, dopravou i zákazníkem ohledně obchodovaných materiálů.
- Zpracování podkladů pro tvorbu ceníku.

Požadavky
- Vzdělání min. střední odborné s maturitou - obchodní zaměření a praxe v obchodu výhodou
- Schopnost samostatného rozhodování při řešení problémů vyplývajících ze situace
- Aktivní znalost anglického jazyka - úroveň B2
- Aktivní znalost MS Excel, Word na pokročilejší úrovní
- Dobrý smysl pro týmovou práci
- Výborné komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení
- Pečlivost, svědomitost
- Aktivní řidič sk. B

První pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců od data nástupu.

Nabízíme
- Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
- Velmi pestrou práci s pevnou pracovní dobou.
- Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
- Stravenky ve výši 140,-Kč za každý odpracovaný den, plně hrazené zaměstnavatelem, benefitní karta.
- Možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Recycling - kovové odpady a.s.

Recycling - kovové odpady a.s.
Hradecká 173
Vysoké Mýto
56601
IČO: 25252852
aktualizováno před asi rokem