Asistent/ka půjčovny stavebních strojů – pobočka praha - pracovníci v půjčovnách, Praha

Obchod a cestovní ruch, Služby / Asistent/ka půjčovny stavebních strojů – pobočka praha - pracovníci v půjčovnách

Společnost Půjčovna MARENT s. r. o.

Místo pracoviště Radlická 220, Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka půjčovny stavebních strojů – pobočka praha - pracovníci v půjčovnách (Radlická 220, Praha)

KONTAKT : Vladimír Šebek, tel.: +420 774 484 111 volat 7.30 - 16h, e-mail:
MÍSTO VÝKONU : Radlická č.p. 220, Jinonice, 155 00 Praha 515

Půjčovna stavebních strojů Marent s.r.o. patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti
půjčování stavební techniky. Půjčovna je specializovaná na stavební stroje přední
světové značky Caterpillar a je největší půjčovnou stavebních strojů v České republice.
Na trhu společnost působí 15 let a do svého týmu hledá novou posilu na pozici: Asistent/ka půjčovny stavebních strojů – pobočka Praha

Náplň práce:

administrativní práce spojené s obchodní agendou půjčovny, zpracování podkladů pro
fakturaci a fakturace obchodních případů, vedení pobočkové pokladny, interní prodej,
jednání se zákazníky, organizace denního provozu půjčovny, práce s informačními
systémy společnosti, měsíční inventarizace strojů, zařízení a PHM, správa pohledávek
půjčovny, správa obchodní a zákaznické databáze, správa personální agendy
zaměstnanců pobočky Praha

Očekáváme:

ukončené SŠ vzdělání, min. 3 - letá praxe na obdobné pozici, dobrou znalost práce s
informačními systémy (znalost IS Helios výhodou), základní znalost účetnictví,
organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu a orientaci na zákazníka

Nabízíme:

zázemí stabilní a dynamické společnosti, samostatnou a velmi různorodou práci,
motivující platové ohodnocení, možnost seberealizace a osobního rozvoje, důkladně
zaškolení

Informace o společnosti Půjčovna MARENT s. r. o.

Půjčovna MARENT s. r. o.
Radlická 220
Praha

IČO: 2531968
aktualizováno před téměř 3 roky