Asistent/ka ředitele / personální pracovník/ice - personální referenti, Děčín

Administrativa / Asistent/ka ředitele / personální pracovník/ice - personální referenti

Společnost Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace

Místo pracoviště Raisova 688, Děčín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 130 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka ředitele / personální pracovník/ice - personální referenti (Raisova 688, Děčín)

Místo výkonu práce: Raisova č.p. 688/11
Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Popis pozice:
- vedení běžné agendy školy (např. přijímací řízení, spisová služba a výkaznictví, vedení pokladny)
- vedení personální a mzdové agendy (nábor a přijímání zaměstnanců, vystavování smluv, dodatků, ukončování pracovních poměrů, zpracování výplat)
- správa benefitů, mobilních tarifů, apod.
- komunikace s úřady a státními institucemi
- úzká spolupráce se členy vedení, školního týmu, rodiči a veřejností
- poskytování organizační a administrativní podpory vedení školy

Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitní zkouškou
- orientace v zákoníku práce
- praxe na obdobné pozici výhodou
- zkušenost s personálním a mzdovým systémem VEMA výhodou
- proaktivní přístup ke svěřeným oblastem, samostatnost a ochota učit se nové věci
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- digitální gramotnost, aktivní ovládání PC a kancelářských aplikací je podmínkou
- bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail, důslednost a zodpovědnost
- nástup dohodou

Nabízíme:
- vstřícné pracovní prostředí i kolektiv
- smysluplnou a pestrou práci
- prostor pro osobní realizaci i další profesní rozvoj a vzdělávání
- čerpání zaměstnaneckých benefitů (např. služební mobilní tarif, příspěvek na stravné, sport a kulturu)
- odpovídající platové ohodnocení dle tarifu a možnost nadtarifních složek platu
- dovolená 5 týdnů
- pracovní poměr na dobu určitou (po dobu rodičovské dovolené)
- nástup 01. 10. 2023 nebo dohodou, délka trvání PP po dobu RD

V případě, že máte o tuto pracovní pozici zájem, prosím zašlete na adresu
- strukturovaný životopis
- scan výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- scan dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- případně další relevantní certifikáty

E-mailové přílohy uchazečů budou do 30 dnů po skončení výběrového řízení smazány.
V případě postupu do dalšího kola Vás budeme telefonicky kontaktovat.

Informace o společnosti Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace
Raisova 688
Děčín
40502
IČO: 72743816
aktualizováno před 8 měsíci