Asistent/ka ředitele školy - všeobecní administrativní pracovníci, Rybitví

Administrativa / Asistent/ka ředitele školy - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Místo pracoviště Sokolovská 150, Rybitví
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka ředitele školy - všeobecní administrativní pracovníci (Sokolovská 150, Rybitví)

Náplň práce:
Administrativní a provozní zajištění chodu školy; práce ve školském prostředí
Očekáváme:
Předpoklady pro výkon povolání minimálně maturitní zkouška; samostatnost i týmová spolupráce, loajalita, systematičnost, kreativita, vysoká míra odpovědnosti; minimálně 10 let praxe
Nabízíme:
Různorodou práci s mladými lidmi, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě, práce v příjemném týmu a školském prostředí.
První kontatk e-mailem

Informace o společnosti EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
Sokolovská 150
Rybitví
53354
IČO: 25262351
aktualizováno před více než rokem