Asistent/ka servisu - odborní asistenti v administrativě, Dobev

Administrativa / Asistent/ka servisu - odborní asistenti v administrativě

Společnost AUTO KÁPL s.r.o.

Místo pracoviště Malé Nepodřice 41, Dobev
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka servisu - odborní asistenti v administrativě (Malé Nepodřice 41, Dobev)

Náplň práce: práce na PC - zakázky, administrativní papírování, vyřizování věcí ohledně servisu, komunikace se zákazníkem a importérem.
Požadavky: ŘP skupiny B, dovednost na PC, praxe výhodou, pečlivost a spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost a pracovitost, příjemné vystupování.
Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00 hod.
- vhodné i pro absolventy .
Nabízíme: penzijní připojištění, zaměstnanecké benefity.
První kontakt: tel. Kápl Václav, tel.: 602 433 917 (8-19 hod.), e-mail: nebo osobně na uvedené adrese 8-17 hod.

Informace o společnosti AUTO KÁPL s.r.o.

AUTO KÁPL s.r.o.
Malé Nepodřice 41
Dobev
39701
IČO: 48207284
aktualizováno před 8 měsíci