Asistent/ka ústavu laboratorní diagnostiky a veřejného zdraví zsf ju pro vyúku předmětů v oblasti laboratorních metod - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, České Budějovice

Administrativa / Asistent/ka ústavu laboratorní diagnostiky a veřejného zdraví zsf ju pro vyúku předmětů v oblasti laboratorních metod - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště J. Boreckého 1167, České Budějovice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka ústavu laboratorní diagnostiky a veřejného zdraví zsf ju pro vyúku předmětů v oblasti laboratorních metod - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (J. Boreckého 1167, České Budějovice)

Pracovní náplň
-.výuka předmětů v oblasti laboratorních metod (mikrobiologie, imunologie a dalších) ve studijních programech ZSF JU
- vedení bakalářských prací
- aktivní zapojení do publikační činnosti
- spolupráce na grantové činnosti ústavu
Požadujeme
- ukončené magisterské vzdělání v oblasti laboratorních metod
- aktivní přednáškovou a publikační činnost
- aktivní vědecko-výzkumnou činnost v oboru
- organizační a koordinační schopnosti
- jazykové znalosti
Nabízíme
- zajímavou práci s možností profesního rozvoje
- perspektivu zaměstnání
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování
- zaměstnanecké benefity: 8 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna,
dotované stravování, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Pracovní úvazek: částečný, výše pracovního úvazku bude upřesněna
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zašlete
s označením „asist. ULZ ZSF JU“ na personální oddělení na e-mail:
do 5. ledna 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně
informováni.

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
J. Boreckého 1167
České Budějovice
37011
IČO: 60076658
aktualizováno před 5 měsíci