Asistent/ka - zařízení, personalistika - všeobecní administrativní pracovníci, Benešov

Administrativa / Asistent/ka - zařízení, personalistika - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Niersberger Instalace, s.r.o.

Místo pracoviště Tyršova 2075, Benešov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka - zařízení, personalistika - všeobecní administrativní pracovníci (Tyršova 2075, Benešov)

Náplň práce:
Zajímavá a rozmanitá práce na plný úvazek, zahrnující běžnou administrativní agendu (obsluha kancelářské techniky, korespondence, evidence a objednávky kancelářských potřeb), správu strojů a zařízení společnosti (výběrová řízení na nová zařízení, organizace servisů, revizí a kalibrací, evidence, zpracování pravidelných reportů pro vedení společnosti) , správa stavebních kontejnerů (opravy, údržba, zajištění pravidelných fyzických inventur), správu osobních ochranných pomůcek a vybavení pro zaměstnance (evidence, udržování zásob odsouhlasených pomůcek, předávání zaměstnancům, evidence, inventury), personalistika (organizace školení zaměstnanců, evidence o vydaných certifikátech, osvědčeních, příprava podkladů a vstupní zaškolení v souvislosti s nástupem nového zaměstnance) , občasná výpomoc na recepci
Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou , praxe na podobné pozici výhodou, nikoli podmínkou (vhodné i pro absolventy), dobrá znalost práce na PC v programech MS Office (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B - aktivní řízení, znalost německého nebo anglického jazyka výhodou, proaktivní přístup, ochota učit se nové věci , samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti a pečlivost , vstřícnost, příjemné vystupování a komunikativnost
Nabízíme:
zajímavá a různorodá práce v příjemném prostředí a dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, široké spektrum firemních benefitů, zázemí stabilní společnosti, absolventy zaučíme, nástup možný ihned/dohodou

Informace o společnosti Niersberger Instalace, s.r.o.

Niersberger Instalace, s.r.o.
Tyršova 2075
Benešov
25601
IČO: 64577252
aktualizováno před 8 měsíci