Asistenti insolvenčního správce - odborní asistenti v administrativě, Karviná

Administrativa / Asistenti insolvenčního správce - odborní asistenti v administrativě

Společnost INSKOL v.o.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Svatováclavská 97, Karviná
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 175 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti insolvenčního správce - odborní asistenti v administrativě (Svatováclavská 97, Karviná)

Smluvní vztah: DPP, po zapracování možná pracovní smlouva na dobu určitou již bez zkušební doby
Vhodné pro: absolventy VŠ (ekonomické či právní vzdělání)
Náplň práce:
příprava administrativních podkladů pro insolvenčního správce
práce v softwaru insolvenčního správce (IRIS) - znalost výhodou
komunikace se soudy, zaměstnavateli, bankami, státními institucemi
obsluha datové schránky

Požadujeme:
výborná znalost Microsoft Office (WORD, Excel, úpravy textů)
výborná znalost práce na PC
pečlivost, důslednost, zodpovědnost, samostatnost
základní orientace v oblasti insolvenčního práva
nutná schopnost orientovat se ve čteném textu a schopnost rozeznat váhu dokumentu
ochota učit se novým věcem
praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
možnost pracovního a finančního růstu
4 týdny dovolené, 1 týden home-office, 3 dny sick-day
pružná pracovní doba
proplácený přesčas
stravenkový paušál

V případě zájmu zašlete Váš životopis na:

Informace o společnosti INSKOL v.o.s.

INSKOL v.o.s.
Svatováclavská 97
Karviná
73301
IČO: 6953859
aktualizováno před 4 měsíci