Asistenti manažera kontroly (zamk) - odborní asistenti v administrativě, Třinec

Administrativa / Asistenti manažera kontroly (zamk) - odborní asistenti v administrativě

Společnost Dream Hill Global Automotive s.r.o.

Místo pracoviště Staroměstská 534, Třinec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 17 800 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Jiné"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti manažera kontroly (zamk) - odborní asistenti v administrativě (Staroměstská 534, Třinec)

B15 z:13/2/2020 (ZamK)
Pro naši společnost hledáme uchazeče na pozici Asistent/ka manažera kontroly. Kontakt emailem.
Požadujeme:
- nutností je znalost anglického a korejského jazyka (komunikace s korejskými dodavateli)
Výhodou:
- uvítáme znalost Managementu, podnikových financí, kontroly, statistiky, personalistiky.
Náplň práce - administrativní činnost
Nabízíme:
- finanční bonusy, možnost seberealizace, možnost platového růstu.

Informace o společnosti Dream Hill Global Automotive s.r.o.

Dream Hill Global Automotive s.r.o.
Staroměstská 534
Třinec
73961
IČO: 7706111
aktualizováno před asi 3 roky