Asistenti obchodního oddělení - obchodní referenti, Těrlicko

Obchod a cestovní ruch / Asistenti obchodního oddělení - obchodní referenti

Společnost ELMAX STORE a.s.

Místo pracoviště Topolová 777, Těrlicko
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti obchodního oddělení - obchodní referenti (Topolová 777, Těrlicko)

Náplň práce:
- Udržování databáze klientů, práce se systémem B2B
- Příprava podkladů pro zákazníky a promo akce
- Příprava podkladů, ceníků a reportů pro obchodní a prodejní oddělení
- Agenda developerských projektů, aktivní vyhledávání zakázek
- Agenda prodloužených záruk na spotřebiče

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Práci v přátelském kolektivu
- Zajímavé ohodnocení odpovídající výkonu (27-35 tis. Kč)
- Různorodou práci
- Volné víkendy a svátky
- Nástup možný ihned

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání
- Vynikající komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
- Spolehlivost, chuť učit se novým věcem
- Uživatelská znalost práce na PC, nutná dobrá znalost MS Excel a Outlook
- Angličtina slovem i písmem (min. B1)

Svůj strukturovaný životopis zasílejte nejpozději do 17.07.2023 na e-mail.

Informace o společnosti ELMAX STORE a.s.

ELMAX STORE a.s.
Topolová 777
Těrlicko
73542
IČO: 25373781
aktualizováno před 10 měsíci