Asistenti - pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství, Semčice

Zemědělství a lesnictví / Asistenti - pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Společnost SynTech Research Czech s.r.o.

Místo pracoviště Semčice 245, Semčice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 - 145 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti - pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství (Semčice 245, Semčice)

Prvotní kontakt:
tel.: 602 436 482,

Pro pracoviště Semčiče 245, 294 46 Semčice u Mladé Boleslavi.

Náplň práce
. Zabezpečovat polní pokusy s různými zemědělskými plodinami, spojené
s testováním přípravků na ochranu rostlin
. Zajišťovat a vykonávat hodnocení pokusů
. Podílet se na plánování a designu pokusů
. Podílet se na zakládání, ošetřování a sklizni pokusů

Nabízíme
. Zajímavou dlouhodobější brigádu
. Možnost naučit se novým věcem v oblastech polního pokusnictví
. Hodinovou odměnu 130 až 145,-Kč dle schopností

Očekáváme
. Spolehlivost
. Pracovitost
. Týmovou práci

Informace o společnosti SynTech Research Czech s.r.o.

SynTech Research Czech s.r.o.
Semčice 245
Semčice
29446
IČO: 4601351
aktualizováno před 5 měsíci