Asistenti u registrace vozidel pouze ozp - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Karviná

Obrana a ochrana / Asistenti u registrace vozidel pouze ozp - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Místo pracoviště Stonavská 2179, Karviná
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti u registrace vozidel pouze ozp - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Stonavská 2179, Karviná)

POUZE OZP - NECHODIT NA ADRESU FIRMY
objekt Důl Darkov Karviná
Náplň práce
- ostraha parkoviště u vrátnice střeženého objektu, kontrola vjezdu a výjezdu
vozidel, hlášení registračních značek, jména řidičů, doba návštěvy
- pracovní doba od 6,00 do 14,00 hodin pondělí až pátek
- pracovní místo pro svou nenáročnost vhodné pro OZP

Požadujeme
- věk nad 18 let

Co nabízíme
- příjemné pracovní prostředí s možností dlouhodobé spolupráce
- pracoví doba od 6,00 do 14,00 hodiny pondělí až pátek

Informace o společnosti ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

ČOS - Česká ochranná společnost a.s.
Stonavská 2179
Karviná
73506
IČO: 25853317
aktualizováno před více než rokem