Asistentka administrativy - všeobecní administrativní pracovníci, Mělník

Administrativa / Asistentka administrativy - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost KLIMEX CZ, spol. s r.o.

Místo pracoviště K Přívozu 1444, Mělník
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistentka administrativy - všeobecní administrativní pracovníci (K Přívozu 1444, Mělník)

Náplň práce: vyplňování formulářů pro celní úřad, základní administrativní agenda, přijímání návštěv, přesměrování telefonních hovorů, vedení provozní pokladny, pracovní doba od 7:00 do 15:30, jen všední dny
Požadujeme: spolehlivost a pečlivost, základní znalost práce s PC, MS Excel a Word, reprezentativní vystupování, základní znalost AJ nebo NJ výhodou
Nabízíme:13. plat, příspěvek na stravování - stravenky
Kontakt: po-pá 7:00 - 15:30

Informace o společnosti KLIMEX CZ, spol. s r.o.

KLIMEX CZ, spol. s r.o.
K Přívozu 1444
Mělník
27601
IČO: 49549693
aktualizováno před více než 2 roky