Asistentka jednatele / ředitele společnosti - odborní asistenti v administrativě, Lysá nad Labem

Administrativa / Asistentka jednatele / ředitele společnosti - odborní asistenti v administrativě

Společnost G´s Group Holdings CZ s.r.o.

Místo pracoviště Na Brůdku 459, Lysá nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistentka jednatele / ředitele společnosti - odborní asistenti v administrativě (Na Brůdku 459, Lysá nad Labem)

Náplň práce
- podpora vedení společnosti, organizace schůzek - správa kalendáře
- organizace porad - příprava projednávané agendy, tvorba zápisů
- vyřizování emailové a poštovní korespondence
- zajištění administrativní činnosti chodu firmy
- zakládání a evidence dokumentů
- komunikace s obchodními partnery
- kontrola, tisk a kompletace dokumentace
- příprava reportů a analýz
- podpora a komunikace s ostatními odděleními firmy
- být pravou rukou jednatele (řízení soukromých, rodinných záležitostí)

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- příjemné vystupování
- časová flexibilita
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, profesionální přístup
- velmi dobrá znalost PC (psaní, MS Office)
- komunikativní AJ podmínkou (slovem i písmem)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
Možnost seberealizace, osobního růstu a dalšího vzdělávání, Sick days, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook, pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za MD) - při vzájemné spokojenosti možnost další spolupráce (doba neurčitá), mzdové ohodnocení dohodou (dle znalostí a praxe). Místo výkonu práce Lysá nad Labem - Litol

V případě zájmu zasílejte své CV na adresu

Informace o společnosti G´s Group Holdings CZ s.r.o.

G´s Group Holdings CZ s.r.o.
Na Brůdku 459
Lysá nad Labem
28922
IČO: 28367952
aktualizováno před téměř 3 roky