Asistentka manažera kvality - odborní asistenti v administrativě, Podivín

Administrativa / Asistentka manažera kvality - odborní asistenti v administrativě

Společnost Scott Automation a.s.

Místo pracoviště Úlehlova 36, Podivín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistentka manažera kvality - odborní asistenti v administrativě (Úlehlova 36, Podivín)

15.11.2021/NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce při udržování systému managementu kvality, spolupráce při udržování systému bezpečného pracovního prostředí a environmentu, spolupráce při interních a dozorových auditech a kontrolách, příprava podkladů pro manažera kvality, komunikace v anglickém jazyce.
POŽADUJEME:min. středoškolské vzdělání, znalost problematiky BOZP výhodou, znalost ISO norem (9001, 14001, 45001) výhodou, ochota cestovat v rámci EU, zkušenost s vedením týmu,
znalost AJ slovem i písmem, flexibilita, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu.
VÝHODY: 25 dní dovolené, stravenky 150,-, prémie,13. plat, homeoffice
KONTAKT: Kurková Soňa, v době 6-14:40 hod., tel. 606789320, e-mail:

Informace o společnosti Scott Automation a.s.

Scott Automation a.s.
Úlehlova 36
Podivín
69145
IČO: 26291231
aktualizováno před více než 2 roky