Atestovaný lékař - ostatní lékaři specialisté, Karviná

Zdravotnictví / Atestovaný lékař - ostatní lékaři specialisté

Společnost Lázně Darkov, a.s.

Místo pracoviště Čsl. armády 2954, Karviná
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 80 000 - 110 000 Kč
Požadované vzdělání Všeobecné lékařství
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Atestovaný lékař - ostatní lékaři specialisté (Čsl. armády 2954, Karviná)

Požadujeme: Lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM), chirurgie, interního lékařství aj.
Náplň práce: Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost Předepisuje léčebný plán a režim Dodržuje indikace lázeňské léčby Koná lékařské pohotovostní služby
Nabízíme: Zázemí velké a stabilní společnosti akreditované pro vzdělávání lékařů v oboru RFM Zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance Osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů

Benefity – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

Informace o společnosti Lázně Darkov, a.s.

Lázně Darkov, a.s.
Čsl. armády 2954
Karviná
73301
IČO: 61974935
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Atestovaný lékař - ostatní lékaři specialisté

Čsl. armády 2954 2954
Karviná