Audit specialist - účetní auditoři, Praha

Finance, Administrativa / Audit specialist - účetní auditoři

Společnost SAP Services s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 - 65 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Audit specialist - účetní auditoři (Praha)

Upřesňující informace:
Popis pozice a náplň práce:
Tato pozice je součástí rotačního programu, v jehož rámci projdete několika odděleními v rámci globálního oddělení Risk and Assurance Services. Během účasti v programu se předpokládá, že se kontinuálně budete učit a pracovat na různých globálních projektech.
Požadujeme:
Hledáme uchazeče minimálně se třemi lety zkušeností v oblasti auditu, financí, compliance nebo risk managementu. Hledáme nové kolegy, kteří mají výborné komunikační dovednosti, chtějí se dále vzdělávat a jsou organizovaní. Na pozici je třeba velmi pokročilá znalost anglického jazyka.
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci v dynamickém a globálním prostřední
o Možnost profesního růstu
o Zajímavou práci v globální společnosti
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software

Zaměst.výhody:
Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Informace o společnosti SAP Services s.r.o.

SAP Services s.r.o.

Praha

IČO: 26194333
aktualizováno před téměř 2 roky