Autoelektrikář/autodiagnostik nákladních a osobních vozidel - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích, Zábřeh

Výroba a provoz, Služby / Autoelektrikář/autodiagnostik nákladních a osobních vozidel - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Společnost PAS Zábřeh na Moravě a. s.

Místo pracoviště U Dráhy 828, Zábřeh
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Autoelektrikář/autodiagnostik nákladních a osobních vozidel - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích (U Dráhy 828, Zábřeh)

Oprava vozidel v rámci autorizovaného servisu zn. Tatra, Iveco
Servis autobusů zn. SOR, IVECO, Scania
Opravy motorů, převodovek a podvozkových skupin
Opravy osobních a užitkových vozidel

Pracovní náplň:
Diagnostika závad nákladních, užitkových a osobních vozidel
Práce s diagnostikou zn. Wabco Würth, Bosch KTS, TEXA, Knorr
Oprava elektroinstalace vozidel

Požadujeme:
Vyučení v oboru autoelektrikář nebo v příbuzném
Praxe v opravách nákladních, užitkových a osobních vozidel nebo pracovních či zemědělských strojů
Všeobecná znalost konstrukce vozidel
Znalost a diagnostikování závad vozidel
Platný řidičský průkaz skupiny C výhodou
Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod
Zázemí stabilní české společnosti
Zajímavé pracovní uplatnění
Možnost odborného růstu a vzdělávání
Zajímavé firemní benefity
Kontakt: e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PAS Zábřeh na Moravě a. s.

PAS Zábřeh na Moravě a. s.
U Dráhy 828
Zábřeh
78901
IČO: 45192251
aktualizováno před 3 měsíci