Automechanici nákladních vozidel - mechanici a opraváři nákladních automobilů, Benátky nad Jizerou

Výroba a provoz, Služby / Automechanici nákladních vozidel - mechanici a opraváři nákladních automobilů

Společnost HAKEN TRANSPORT s.r.o.

Místo pracoviště Boženy Němcové 768, Benátky nad Jizerou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanici nákladních vozidel - mechanici a opraváři nákladních automobilů (Boženy Němcové 768, Benátky nad Jizerou)

Místo výkonu práce:
Boženy Němcové 768, 294 71 Benátky nad Jizerou

Prvotní kontakt: tel.: 608 324 149 (10-17 hod.), e-mail:

Požadujeme:
- Spolehlivost
- Samostatnost
- Odpovědnost
- Časová flexibilita
- Pracovní nasazení
- Řidičský průkaz

Nabízíme:
- HPP
- Jistotu stabilní firmy
- Přímé jednání a individuální přístup
- Výplata mzdy v řádném termínu
- Nástup možný ihned
- Pracovní doba Po - Pá 7:30 - 16:00

Náplň práce:
- Diagnostika závad nákladních vozidel
- Vykonávání oprav
- Servis a opravy vozidel dle potřeby
- Vzájemná spolupráce s kolegy, dodavateli, aj.

Informace o společnosti HAKEN TRANSPORT s.r.o.

HAKEN TRANSPORT s.r.o.
Boženy Němcové 768
Benátky nad Jizerou
29471
IČO: 24791997
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Automechanici nákladních vozidel - mechanici a opraváři nákladních automobilů