Automechanik - autoelektrikář - mechanici a opraváři osobních automobilů, Jablonec nad Nisou

Výroba a provoz, Služby / Automechanik - autoelektrikář - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost PNEU HNÍDEK s.r.o.

Místo pracoviště Knoflíková 2814, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanik - autoelektrikář - mechanici a opraváři osobních automobilů (Knoflíková 2814, Jablonec nad Nisou)

Požadujeme: vzdělání v oboru automechanik, autoelektrikář; manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.
Pracovní náplň: diagnostika závad, práce s měřícími přístroji, práce s elektrickými schématy; provádění oprav osobních a užitkových vozidel; provádění servisních prací s použitím diagnostiky
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti
Zájemci se mohou hlásit zasláním životopisu na e-mail:

Informace o společnosti PNEU HNÍDEK s.r.o.

PNEU HNÍDEK s.r.o.
Knoflíková 2814
Jablonec nad Nisou
46601
IČO: 25497561
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Automechanik - autoelektrikář - mechanici a opraváři osobních automobilů