Automechanik/automechanička, autoelektrikář/autoelektrikářka - mechanici a opraváři osobních automobilů, Držovice

Výroba a provoz, Služby / Automechanik/automechanička, autoelektrikář/autoelektrikářka - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost Autoelektro Buriánek s.r.o.

Místo pracoviště Olomoucká 431, Držovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanik/automechanička, autoelektrikář/autoelektrikářka - mechanici a opraváři osobních automobilů (Olomoucká 431, Držovice)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Buriánek, tel. 603 216 232 (volat Po-Pá 7:00-15:30 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
Požadujeme: praxe v oboru podmínkou
Náplň práce: diagnostika, seřizování a opravy motorových vozidel.
Nabízíme: stravenky, 13. plat, týden dovolené navíc.

Informace o společnosti Autoelektro Buriánek s.r.o.

Autoelektro Buriánek s.r.o.
Olomoucká 431
Držovice
79607
IČO: 7277369
aktualizováno před 3 měsíci